Queens Arms Litton

24 fotó
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Queens Arms Litton
$$$$

Leírás

A szobákban Wi-Fi-t kínáló 3 csillagos Queens Arms Litton Hotel Litton autóval hozzávetőlegesen 10 percre található a Church of St Michael and All Angels területétől. A vendégek számára a további kényelem érdekében parkoló áll rendelkezésre a helyszínen.

Elhelyezkedés

Litton központja 10 perces sétával elérhető. Harrogate autóval 35 percre, a list of mills in North Yorkshire pedig körülbelül egy 10 perces autóútra van a Litton városi fogadótól. A hotel autóval körülbelül 10 percre található a Yorkshire Dales National Park területétől.

A messziről érkezők számára, a Leeds Bradford nemzetkozi repülőtér 54 perces autóútra található.

Étkezés

Az éjjel-nappali bár lehetőséget biztosít a kikapcsolódáshoz. A hely továbbá társalgót kínál a vendégek kényelméért. A The Queens Arms Restaurant elég közel helyezkedik el a szállás területétől, és brit ételeket szolgál fel.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
15:00-21:00 órától
09:00-10:00 órától
Kényelmi szolgáltatások
Ingyenes, privát parkoló található a helyszínen.
Vezeték nélküli internet elérhető a szobákban ingyen.
Egyéb információ
Reggeli
A szálláshely teljes reggeli reggelit kínál GBP9.95 személyenként per nap áron. 
Házi kedvencek
Háziállatok külön kérvényezéssel engedélyezettek.
Korábbi név
the queens litton
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

Kétszemélyes szoba
  • Max:
    2 személy
  • Ágy opciók:
    1 kétszemélyes ágy1 nagy franciaágy
  • Kilátás a hegyekre
  • Fűtés

Felszereltség

Főbb felszerelések

Ingyenes Wifi

Ingyenes Wi-Fi a szobákban

Parkolás

Helyszínen kívüli parkolás

Poggyászmegőrző

Poggyászmegőrzés

24 órás szolgáltatások
Étel/ Ital

Bár/Társalgó

Étterem

Üdvözlő ital

Piknik terület/Kempingasztalok

TV

LCD TV

Konyhai felszerelések

Elektromos vízforraló

Sporttevékenységek

Darts

Túrázás

Kerékpározás

Horgászat

Sport & Fitness

  • Túrázás
  • Lovaglás
  • Kerékpározás
  • Darts
  • Horgászat

Szolgáltatások

  • Szolgáltatások házi állatoknak
  • Üdvözlő ital

Étkezés

  • Étterem
  • Bár/Társalgó
  • Piknik terület/Kempingasztalok
  • Csomagolt ebéd
  • Speciális diétás menük

Gyermekeknek

  • Táblajátékok
  • Gyerekmenü

Spa és szabadidő

  • Kert

Kilátás

  • Kilátás a hegyekre

Szobai kényelmek

  • Ingyenes Wi-Fi a szobákban
  • Fűtés
  • Kerti bútor

Konyha

  • Elektromos vízforraló

Média

  • LCD TV

Szobadekoráció

  • Szőnyegezett padló
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Queens Arms Litton paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 42658 HUF
📏 Távolság a központhoz 800 m
🗺️ Elhelyezkedés értékelése 9.0
✈️ Távolság a repülőtérhez 55.3 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Leeds Bradford nemzetkozi repuloter, LBA

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
The Queens Arms, Litton, Litton, Egyesült Királyság, BD23 5QJ
Térkép
The Queens Arms, Litton, Litton, Egyesült Királyság, BD23 5QJ
  • Látnivalók
  • Közelben
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
old lead mine
870 m
limekiln
910 m
possible old mine workings
1.1 km
Étterem
The Queens Arms Restaurant
10 m

Queens Arms Litton értékelések

9.1 /10
Tökéletes
85 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Queens Arms Litton GYIK

A városközpont milyen messze van a Queens Arms Litton területétől?
Litton városközpontja egy 10 perces sétára van a Queens Arms Litton területétől.
Melyik a legközelebbi repülőtér a Queens Arms Litton hotel területéhez?
A Queens Arms Litton hotel egy 54 perces autóútra helyezkedik el (60 km-re) a Leeds Bradford nemzetkozi repuloter repülőtértől.
Mi az Litton városában található Queens Arms Litton hotel legkorábbi és legkésőbbi kijelentkezési ideje?
09:00 és 10:00 között jelentkezhet ki az Litton városában található Queens Arms Litton hotel szálláshelyeiről.
Mennyibe kerül a tartózkodás az Litton városi hotel területén?
Az Litton városi hotel kezdőára 123 £.
Az Litton városi fogadó milyen szobatípusokat kínál?
Az Litton városi fogadó Kétszemélyes szoba, Standard kétszemélyes szoba és Családi szoba szállástípusokat biztosít.
A Queens Arms Litton biztosít ingyenes internet-hozzáférést?
Igen, a Queens Arms Litton által Wi-Fi biztosított, ingyen.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba